Jump to content

Pentru Daniel


Recommended Posts

Salut Daniel,Te-am urmărit acum pe PStars jucând un turneu cu români. Te-am urmărit şi la Cupa Mondială şi m-a impresionat cât de apropiat erai de echipa românească.Sunt foarte plăcut surprins - alţii pleacă din ţara doar de căţiva ani şi îşi uită complet originile, iar tu, care nici măcar nu te-ai născut aici te simţi atras de români şi România. Probabil că se datorează educaţiei pe care ai primit-o. Felicitări!!Îmi cer scuze că îţi scriu în mod public dar am impresia că nu citeşti mesajele private trimise de pe forum.Cu mult drag,Andrei. (PS: micumina)

Link to post
Share on other sites
Salut Daniel,Te-am urmărit acum pe PStars jucând un turneu cu români. Te-am urmărit şi la Cupa Mondială şi m-a impresionat cât de apropiat erai de echipa românească.Sunt foarte plăcut surprins - alţii pleacă din ţara doar de căţiva ani şi îşi uită complet originile, iar tu, care nici măcar nu te-ai născut aici te simţi atras de români şi România. Probabil că se datorează educaţiei pe care ai primit-o. Felicitări!!Îmi cer scuze că îţi scriu în mod public dar am impresia că nu citeşti mesajele private trimise de pe forum.Cu mult drag,Andrei. (PS: micumina)
gg foreign language in the wrong part of the forum
Link to post
Share on other sites

Salut Andre,Te-am urmărit acum pe PStars jucând un turneu cu români. Te-am urmărit şi la Cupa Mondială şi m-a impresionat cât de apropiat erai de echipa românească.Sunt foarte plăcut surprins - alţii pleacă din ţara doar de căţiva ani şi îşi uită complet originile, iar tu, care nici măcar nu te-ai născut aici te simţi atras de români şi România. Probabil că se datorează educaţiei pe care ai primit-o. Felicitări!!Îmi cer scuze că îţi scriu în mod public dar am impresia că nu citeşti mesajele private trimise de pe forum.Cu mult drag,Cardcore. (PS: I Love You)

Link to post
Share on other sites
Salut Daniel,Te-am urmărit acum pe PStars jucând un turneu cu români. Te-am urmărit şi la Cupa Mondială şi m-a impresionat cât de apropiat erai de echipa românească.Sunt foarte plăcut surprins - alţii pleacă din ţara doar de căţiva ani şi îşi uită complet originile, iar tu, care nici măcar nu te-ai născut aici te simţi atras de români şi România. Probabil că se datorează educaţiei pe care ai primit-o. Felicitări!!Îmi cer scuze că îţi scriu în mod public dar am impresia că nu citeşti mesajele private trimise de pe forum.Cu mult drag,Andrei. (PS: micumina)
And here the translation into English:Salut Daniel , Yourself am urmrit now pe PStars jucând an turneu with Romania. Yourself am urmrit i at Cupa Mondial i m - of impresionat cât from near erai from echipa româneasc. Sunt too plcut surprins alii pleac for ara doar from civa ani i him uit quite origin , again you , what nor mcar non yourself - of nscut here yourself simi attractions from Romania i Romania. Probabil c herself due educational whom of received - her. Felicitri!! Îmi sky excuse c him writing in mod folk but am entrepreneur c non citeti message private sent from pe forum.Translation software needs a long way...
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...